Skip to main content

Uudised

Tänasest kaotasid kehtivuse Venemaa sõidukite rohelised kaardid Eestis

01.06.2023

Täna, 1. juunil 2023 kaotasid kehtivuse kõik senised Venemaa ja Valgevene sõidukite rohelised kaardid Eestis ja teistes Euroopa Majanduspiirkonna riikides. Alates tänasest peab neile sõidukitele Eestis liiklemiseks tegema piirikindlustuse või tuleb sõiduk registreerida Eesti liiklusregistrisse ja teha tavaline liikluskindlustus.

Loe edasi ›

PARGI.EE mobiilirakenduses on nüüd liikluskindlustuse meeldetuletus

17.05.2023

Liikluskindlustuse fond (LKF) ja Telia käivitasid PARGI.EE mobiilirakenduses liikluskindlustuse meeldetuletuse, et vähendada liikluskindlustuseta sõidukite arvu liikluses.

Loe edasi ›

1. juunist ei kehti Venemaa sõiduki roheline kaart Eestis

10.05.2023

Alates 1. juunist 2023 ei kehti Venemaa ja Valgevene sõiduki roheline kaart Eestis ega teistes Euroopa Majanduspiirkonna riikides. Kui Venemaa või Valgevene registrimärgiga sõidukiga liigeldakse Eestis, siis peab tegema piirikindlustuse või tuleb sõiduk registreerida Eesti liiklusregistrisse ja teha tavaline liikluskindlustus.

Loe edasi ›

Algab aasta kindlustusteo konkurss

04.05.2023

Eesti Kindlustusseltside Liit (EKsL) ja Eesti Kindlustusmaaklerite Liit (EKML) kuulutavad välja aasta kindlustusteo konkursi. Eesmärk on väärtustada Eesti kindlustussektoris olulise tähtsusega lahendust, teenust või sündmust, mis on positiivselt mõjutanud kindlustussektori arengut, koostööd või pakkunud kindlustuse klientidele olulist lisandväärtust.

Loe edasi ›

5. mail on LKF-i/EKsL-i kontor suletud

03.05.2023

Reedel, 5. mail on meie klienditeenindus suletud. Oleme kogu kollektiiviga majavälisel koolitusel. Palun saatke e-kiri aadressil lkf [at] lkf.ee või info [at] eksl.ee. Vastame teile esimesel võimalusel. Lugupidamisega Eesti Liikluskindlustuse Fond Eesti Kindlustusseltside Liit

Loe edasi ›

Liikluses on juba 21 000 mootorratast ja mopeedi

28.04.2023

Eesti Liikluskindlustuse Fondi (LKF) andmeil on tänaseks kindlustatud ligi 21 000 mootorratast ja mopeedi, mullu samal ajal oli neid kolme tuhande võrra vähem. Möödunud aastal oli kõige rohkem mootorrattaid liikluses augustis, mil oli enam kui 31 000 kehtivat liikluskindlustuse lepingut.

Loe edasi ›